Kontaktní čočky pro krátkozrakost nebo dalekozrakost

Krátkozrakost (Myopie) je sférická vada oka, kdy se rozlišuje axiální myopie (oko je příliš dlouhé) nebo refrakční myopie (optická prostředí mají větší lomivost). Oba typy mají za následek, že se paprsky prošlé okem protnou před sítnicí. To se projevuje rozostřeným viděním vzdálených předmětů, naopak blízké předměty jsou ostré. Tato vada se koriguje rozptylkou jejíž úkolem je posunout paprsky prošlé okem na sítnici.

Dalekozrakost (Hyperopie) je sférická vada oka, kdy se rozlišuje axiální hyperopie (oko je příliš krátké) nebo refrakční hyperopie (optická prostředí mají menší lomivost). Oba typy mají za následek, že se paprsky prošlé okem protnou za sítnicí. To se projevuje rozostřeným viděním vzdálených předmětů a velmi rozostřených předmětů na blízko.Tato vada se koriguje spojkou jejíž úkolem je posunout paprsky prošlé okem na sítnici.

Na stránku
Acuvue Oasys 1-Day (30 čoček)
Acuvue Oasys 1-Day (30 čoček)
AKCE - ke každému balení zvlhčovací kapky BLINK. 
Novinka mezi jednodenními čočkami inspirována slzami a přináší skvělý pocit jak v klimatizovaném prostředí, v horkém dni, při dlouhé práci s digitální obrazovkou nebo při cvičení.
750
639
2-3 dny 2-3 pracovní dny
Detail
MyDay (90 čoček)
MyDay (90 čoček)

Zpráva od výrobce, který pozastavuje z kapacitních důvodů výroby těchto čoček. Jako náhradní řešení objednávejte 1 day Clariti. Tento stav potrvá cca do konce října 2019.

Revoluční jednodenní silikon-hydrogelové čočky s vynikajícím pohodlím pro celý dlouhý den. 

1.750
1.489
3-5 dní 3-5 pracovních dní
Detail
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Jsme první e-shop pro čočky <strong>vedený optometristy</strong>
Jsme první e-shop pro čočky vedený optometristy
<strong>100 % zákazníků doporučuje </strong>náš e-shop
100 % zákazníků doporučuje náš e-shop
<strong>Průměrná doba dodání</strong> zboží jsou 2 dny
Průměrná doba dodání zboží jsou 2 dny
Neustále zlepšujeme <strong>rychlost dodání</strong>
Neustále zlepšujeme rychlost dodání
Tyto webové stránky používají soubory cookies za účelem poskytování služeb v souladu s pravidly cookies. Pokračováním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací