Sluneční brýle Ray Ban RB8058 003 30
Pouzdro Ray-Ban a mikrovlákno Ray-Ban 135x125 mm ZDARMA k brýlím

Ray Ban 8058 00330

Objednací kód:
RB805800330
Doprava ZDARMA. Originální sluneční brýle v původním aviator tvaru, ale moderním ultralehkém designu bez obrouček se zrcadlovým efektem čoček.
Značka
Rozdělení brýlí
dámské
Objednejte v pondělí do 12:00 a zboží Vám bude doručeno poštou v úterý.
Skladem
Doprava zdarma
Barva
4.590 Kč
Cena s DPH
Běžná cena
5.890 Kč
Ušetříte
1.300 Kč

Sluneční dámské brýle Ray Ban RB 8058 003/30

 

 

  • velikost očnice 59 mm a velkost nosníku 13 mm
  • 100% UV filtr, ochrana do 400 nm
  • kategorie 3
  • absorpce světla 75%
  • ultra lehké zpracování
  • sluneční brýle neobsahují klasickou obrubu - čočky jsou uchyceny vrtáním a silikonovými nýtky
  • barva drátků kovová lesklá stříbrná s plastovými bílými stranicemi - velmi elegantní styl 
  • barva slunečních čoček polykarbonát grey - šedozelená plus zrcadlový efekt jemně stříbrný
Všechny sluneční brýle Ray Ban jsou vždy originálními výrobky firmy Luxoticca, dodávané v originálním pouzdru s originální mikroutěrkou.

Značka Ray Ban byla poprvé představena v roce 1937 jako sluneční brýle “pilotky” pro letce NAVY. Byly kovové se skleněnými slunečními skly v zeleném odstínu tzv. G15. Tyto vysoce kvalitní brýle se velmi rychle staly hitem nejenom mezi piloty, ale také v šoubyznysu a běžné populaci. Kdo z mužů neměl pilotky, jako by nebyl.

Ženám se velmi rychle zalíbil model Wayfarer, který je naopak plastový - lépe z frézovaného acetátu s leštěným povrchem a opět s tradičními slunečními čočkami G15 (grey) nebo B15 (brown).

Oba modely byly průkopníky v módě na začátku minulého století a v současné době diktují opět trendy současným módním značkám. Ve všech kolekcích různých brýlových značek nesmí tyto dva modely chybět i když jsou vždy nějak vylepšeny a nebo ozdobeny. Oba modely již nejsou určeny pouze mužům nebo jen ženám, počátkém 21. století jsou oba tvary označovány jako unisex - tedy pánské i dámské.

Firma Luxottica, která tuto značku vyrábí již od konce minulého století (dříve firma Bausch+Lomb USA) velmi dbá na výrobu původních dvou modelů nejen v původní nezměněné verzi, tak samozřejmě v novém stylu, v různých barevných limitovaných seriích nebo jsou opatřeny módními barevnými plastovými čočkami a polarizačními antireflexními skly.
 
Značka Ray Ban je nejprodávanější brýlovou značkou na světě. Udává trendy ve světové módě, obdivují ji na všech kontinentech a své stálé nositele má ve všech věkových skupinách lidí bez rozdílu vyznání, barvy pleti či bohatství.
 
Jen z továrny v Itálii se denně exportuje do celého světa přes 4000 ks brýlí této značky. Při výrobě každé obruby je potřeba až 200 úkonů, většina z nich je ručních. Je také nejvíce napodobována, proto pozor na originalitu výrobků. Ochranné prvky jsou nejen na obrubě, ale i na sluneční čočce.

Video o značce Ray Ban

Jsme první e-shop pro čočky <strong>vedený optometristy</strong>
Jsme první e-shop pro čočky vedený optometristy
<strong>100 % zákazníků doporučuje </strong>  náš e-shop
100 % zákazníků doporučuje náš e-shop
<strong>Průměrná doba dodání</strong> zboží jsou 2 dny
Průměrná doba dodání zboží jsou 2 dny
Neustále zlepšujeme <strong>rychlost dodání</strong>
Neustále zlepšujeme rychlost dodání
Tyto webové stránky používají soubory cookies za účelem poskytování služeb v souladu s pravidly cookies. Pokračováním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací