roztok na kontaktní čočky RENU MultiPlus 360 ml a 60 ml a oční kapky RENU 8 ml
roztok na kontakní čočky ReNu MultiPlus 360 ml a 60 ml a oční kapky Renu Drops 8 ml - kruh 2roztok na kontakní čočky ReNu MultiPlus 360 ml a 60 ml a oční kapky Renu Drops 8 ml - kruh 1roztok na kontakní čočky ReNu MultiPlus 360 ml a 60 ml a oční kapky Renu Drops 8 ml - kruh 3

ReNu MultiPlus 360 ml a 60 ml a oční kapky Renu Drops 8 ml

Objednací kód:
SBL012
Výhodné balení velkého a cestovního roztoku RENU společně se zvlhčovacími kapkami Renu pro dokonalý komfort při nošení čoček.
Objednejte ještě dnes do 12:00 a zboží Vám bude doručeno poštou již zítra.
Skladem
319 Kč
Cena s DPH
Běžná cena
490 Kč
Ušetříte
171 Kč

Multifunkční roztok ReNu a oční kapky

 
 
ReNu MultiPlus jako multifunkční roztok odstraňuje bílkoviny, oplachuje, dezinfikuje a uchovává měkké kontaktní čočky. Pro dokonalé očištění čoček doporučujeme vždy mechanicky odstranit usazeniny v dlani před uložením do pouzdra.
 
Roztok obsahuje HYDRANÁT odstraňující proteiny, které jsou obsaženy v slzách a snižují pohodlí při nošení kontaktních čoček. POLOXAMIN zase vyčistí z povrchu čoček lipidy, které jsou také obsaženy v slzách. DYMED působí proti nečistotám z vnějšího prostředí a dokonale čočky dezinfikuje a PUFR, který zajišťuje neutrální pH prostředí na kontaktních čočkách.

**********
RENU MultiPlus Lubricating & Rewetting Drops byly speciálně vyvinuty pro rychlé a pohodlné zvlhčení a osvěžení očí. Tyto zvlhčující kapky obsahují POVIDON, který zaručuje trvalé pohodlí a je vhodný i pro velmi citlivé oči. 

RENU lubrikační kapky jsou ideální pro zvlhčování při denním nebo prodlouženém nošení silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Rovněž jsou vhodné pro zvlhčování a zvýšení komfortu při použití jednodenních kontaktních čoček. Zvlhčovací kapky je možné použít také před nasazením kontaktních čoček, kdy se kápne jedna kapka do vnitřní části čočky a pak se nasadí. Přichází okamžitá úleva zejména u tvrdých a plynopropustných kontaktních čoček.

Oční zvlhčovací kapky lze použít také bez kontakních čoček kdy je pocit podrážděných a zčervenalých očí.

Dezinfekční roztok ReNu a zvlhčovací kapky ReNu

 
Kontaktní čočka
 
Obsah: 
420 ml roztoku, 2 pouzdra a 8 ml kapek
 
Minimální doba dezinfekce čoček je 6 hodin.
Doba použitelnosti roztoku od prvního otevření je 3 měsíce a kapek je 1 měsíc.
Kontaktní čočka
 
Složení roztoku:  
HYDRANATE (hydroxylalkylfosfát) 0,03%, POLOXAMIN 1%, DYMED (polyaminopropylbiguanid) 0,0001%, EDTA, kyselina boritá, boritan sodný a chlorid sodný
 
Složení kapek: 
POVIDON, kyselina boritá, chlorid draselný, boritan sodný, chlorid sodný, konzervovaný EDTA 0,1 % a kyselina sorbová 0,01 %
Kontaktní čočka
 
Použití roztoku:
Po vyjmutí čočky z oka kápněte trochu roztoku na dlaň, čočku položte do dlaně a jemně ji mechanicky vyčistěte. Pak čočku opláchněte čistým roztokem a vložte do pouzdra s novým roztokem. Ráno čočku vyjměte, opláchněte čistým roztokem a nasaďte na oko.
 
Použití kapek:
Zakloňte hlavu, lehce stáhněte spodní víčko a na povrch oka s kontakní čočkou kápněte jednu až dvě kapky. Pro dokonalé zvlhčení si lehce prstem stlačte vnitřní koutek oka. Tím se zabrání rychlému stečení kapky do slzovodu.

Výhody ReNu roztoku a kapek ve zkratce

KontaktnĂ­ ÄŤoÄŤka
roztok odstraňuje lipidy z povrchu čoček
kapky poskytují rychlou úlevu
roztok obsahuje PUFR pro neutralizaci
dezinfekce čoček za 6 hodin
 
kapky obsahují POVIDON pro dlouhotrvající účinnek
roztok odstraňuje dokonale proteiny
2 pouzdra na čočky
Jsme první e-shop pro čočky <strong>vedený optometristy</strong>
Jsme první e-shop pro čočky vedený optometristy
<strong>100 % zákazníků doporučuje </strong>  náš e-shop
100 % zákazníků doporučuje náš e-shop
<strong>Průměrná doba dodání</strong> zboží jsou 2 dny
Průměrná doba dodání zboží jsou 2 dny
Neustále zlepšujeme <strong>rychlost dodání</strong>
Neustále zlepšujeme rychlost dodání
Tyto webové stránky používají soubory cookies za účelem poskytování služeb v souladu s pravidly cookies. Pokračováním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací