Sluneční brýle Ray Ban RB2132710
Pouzdro Ray-Ban a mikrovlákno Ray-Ban 135x125 mm ZDARMA k brýlím

Ray Ban RB 2132 710

Objednací kód:
RB2132710
 
Doprava ZDARMA. Originální kultovní sluneční brýle v retro stylu v novém designu NEW WAYFARER v klasickém barevném provedení obruby a původním zabarvení čoček.
Značka
Rozdělení brýlí
unisex
Objednejte do zítřka do 12:00 a zboží Vám bude doručeno poštou v pondělí.
Skladem
Doprava zdarma
2.890 Kč
Cena s DPH
Běžná cena
4.400 Kč
Ušetříte
1.510 Kč

Sluneční brýle Ray Ban RB2132 710 New Wayfarer velikost 52/18 

  • velikost 52/18 určeno pro drobnější obličej
  • barva obruby hnědá žíhaná - jako želvovina, frézovaný acetát - další barvy 624085, 614371, 624171
  • barva čoček tradiční B15 brown hnědá rozjasňující, skleněná
  • 100% UV filtr, ochrana do 400 nm
  • kategorie 3
  • absorpce světla 75%
Všechny nabízené sluneční brýle Ray Ban jsou vždy originálními výrobky firmy Luxoticca, dodávané v originálním pouzdru s originální utěrkou z mikrovlákna.
 

Značka Ray Ban byla poprvé představena v roce 1937 jako sluneční brýle “pilotky” pro letce NAVY. Byly kovové se skleněnými slunečními skly v zeleném odstínu tzv. G15. Tyto vysoce kvalitní brýle se velmi rychle staly hitem nejenom mezi piloty, ale také v šoubyznysu a běžné populaci. Kdo z mužů neměl pilotky, jako by nebyl.

Ženám se velmi rychle zalíbil model Wayfarer, který je naopak plastový - lépe z frézovaného acetátu s leštěným povrchem a opět s tradičními slunečními čočkami G15 (grey) nebo B15 (brown).

Oba modely byly průkopníky v módě na začátku minulého století a v současné době diktují opět trendy současným módním značkám. Ve všech kolekcích různých brýlových značek nesmí tyto dva modely chybět i když jsou vždy nějak vylepšeny a nebo ozdobeny. Oba modely již nejsou určeny pouze mužům nebo jen ženám, počátkém 21. století jsou oba tvary označovány jako unisex - tedy pánské i dámské.

Firma Luxottica, která tuto značku vyrábí již od konce minulého století (dříve firma Bausch+Lomb USA) velmi dbá na výrobu původních dvou modelů nejen v původní nezměněné verzi, tak samozřejmě v novém stylu, v různých barevných limitovaných seriích nebo jsou opatřeny módními barevnými plastovými čočkami a polarizačními antireflexními skly.
Značka Ray Ban je nejprodávanější brýlovou značkou na světě. Udává trendy ve světové módě, obdivují ji na všech kontinentech a své stálé nositele má ve všech věkových skupinách lidí bez rozdílu vyznání, barvy pleti či bohatství.
Jen z továrny v Itálii se denně exportuje do celého světa přes 4000 ks brýlí této značky. Při výrobě každé obruby je potřeba až 200 úkonů, většina z nich je ručních. Je také nejvíce napodobována, proto pozor na originalitu výrobků. Ochranné prvky jsou nejen na obrubě, ale i na čočce.
 
Jsme první e-shop pro čočky <strong>vedený optometristy</strong>
Jsme první e-shop pro čočky vedený optometristy
<strong>100 % zákazníků doporučuje </strong>  náš e-shop
100 % zákazníků doporučuje náš e-shop
<strong>Průměrná doba dodání</strong> zboží jsou 2 dny
Průměrná doba dodání zboží jsou 2 dny
Neustále zlepšujeme <strong>rychlost dodání</strong>
Neustále zlepšujeme rychlost dodání