Proclear Multifocal XR (3 čočky)
měsíční multifokální kontaktní čočky Proclear Multifocal XR (3 čočky)
Speciální jemné měsíční kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie ve vysokých dioptriích.
929 Kč
Cena s DPH
Běžná cena
1.150 Kč
Ušetříte
221 Kč
Pravé oko
Obě oči
Zakřivení
14,4
Dioptrie
* Některé dioptrie jsou dostupné pouze pro jiná zakřivení.
Adice
Počet balení
Levé oko
Zakřivení
14,4
Dioptrie
* Některé dioptrie jsou dostupné pouze pro jiná zakřivení.
Adice
Počet balení
14-21 dní
Objednací kód:
LCO041
Dostupnost:
14-21 pracovních dní
  • Popis produktu

Už nevidíš dobře do blízka?

Jsem tady!

Já, měsíční hydrogelová čočka Proclear Multifocal XR.

Jsem jediná čočka, která si poradí s opravdu vysokými dioptriemi a velkým rozdílem dioptrií do dálky a blízka.

Se mnou budeš šťastný!

Nikdo nepozná, že už jsi ve věku, kdy potřebuješ jedny brýle na čtení, jedny na počítač, jedny na televizi a .... jeden aby se z toho zbláznil.

Pomáhám při oční vadě  presbyopii, do češtiny se tento název překládá nehezky vetchozrakost. Hrozné! To nevadí, že se to tak šíleně jmenuje. Žádná nemoc to není. Mají to všichni po čtyřícítce, protože prostě už od narození stárnete. Co mám říkat já. Za měsíc mě vyhodíš. Krátké stárnutí. Ale za to zvládnu hodně práce.

Všechno to za tebe vyřeším!

Mám to "vychytané". Mojí předností jsou dvě varianty optických zón do blízka. D (dominantní) a N (nedominantní), ty mi umožňují skvěle vykorigovat vidění i těm nejnáročnějším očím. Tyto parametry ti sdělí tvůj zkušený optometrista při mé aplikaci. Ten čas tomu věnuj, vyplatí se ti to.

Materiálově jsem také "vymakaná". Jsem z hydrogelu, což je mimo jiné český vynález. Pan profesor Otto Wichterle vymyslel tento geniální materiál. Děkuji! Já ho mám ještě vylepšený o Phosphorylcholin, tedy synteticky vyrobený. Jinak se nachází v buněčných membránách živých organismů a má za úkol zadržovat vodu. A já ji v sobě držím hodně. Proto mám i vysokou propustnost pro kyslík a jsem proto úžasně pohodlná po celý den. Také na mě neulpívá proteinová špína. To je prima. Ale přesto si ráda dopřeju dlouhou koupel v kvalitním čistícím roztoku.

Pokud mě budeš používat v klimatizovaném nebo jinak suchém prostředí, tak se někdy zavrtím (pálení, svědění) a to bych pak ráda trochu osvěžení očními kapkami nejlépe bez konzervantů. Mám nejraději Hylocomod.

A u počítače nezapomínej mrkat!

To si pak připadám jako na poušti.

Vím, že mě budeš milovat, ale na spaní mě odkládej do pouzdra s čistícím roztokem. I já si potřebuji odpočinout. Jsem čočka jen pro bdělý stav.

Do bazénu s tebou nechci.

I kdybys plaval s hlavou nad vodou jako dámička. Ne, všechny ty miniaturní zvířátka co na mě lezou. Přece z toho nechceš mít nějaký bolestivý zánět!

A abys byl "in" tak si kup kvalitní sluneční brýle. No já prostě nezvládnu všechno. Jsem malá a tvé oko potřebuje velkou ochranu. I kšiltovka je dobrá.

V krabičce jsem po 3 kusech, ale koupit si mě můžeš i několik najednou.

Hlavně nezapomeň, že jsem měsíční.

1 čočka=1 měsíc, od prvního nasazení za 30 dní vyhodit a pak novou.

Já to tak prostě mám. Jsem zdravá jen 1 měsíc. Žiju krátce, ale intenzivně. Po měsíci ztrácím své ideální vlastnosti a ráda si pak zaškodím.

Hanel Optik
Masarykovo nám. 59, Chrudim
info linka: 608 554 171
e-mail: info@kontaktnicocka.cz
Kontaktní Čočka pro vaše očka.
Specialista nejen na vaše čočky.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.