Air Optix Aqua Multifocal (6 čoček)
Měsíční kontaktní čočky Air Optix Multifocal (6 čoček) - původní a nový obal
Měsíční kontaktní čočky Air Optix Multifocal (3 čočky) - nový obalmultifokální čočky Air Optix Aqua Multifocal (3 čočky)

Měsíční silikonhydrogelové kontaktní čočky umožňující ostré vidění na všechny vzdálenosti včetně blízka po 40. roce věku. Pro korekci presbyopie.

999 Kč
Cena s DPH
Běžná cena
1.350 Kč
Ušetříte
351 Kč
Pravé oko
Obě oči
Zakřivení
8,6
Dioptrie
* Některé dioptrie jsou dostupné pouze pro jiná zakřivení.
Adice
Počet balení
Levé oko
Zakřivení
8,6
Dioptrie
* Některé dioptrie jsou dostupné pouze pro jiná zakřivení.
Adice
Počet balení
3-5 dní
Objednací kód:
LCV029
Dostupnost:
3-5 pracovních dní
  • Popis produktu

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL jsou speciální kontaktní čočky určené pro nositele nad 40 let, kteří již potřebují jiné dioptrie do dálky, na střední vzdálenost a na blízko. Tyto kontaktní čočky umožňují pohodlné vidění na běžné aktivity jako je práce na počítači nebo psaní SMS zpráv.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL obsahují převratný materiál AIR OPTIX zajišťující 5krát vyšší propustnost pro kyslík než běžné hydrogelové kontaktní čočky s přídavnou složkou AQUA zaručující vysokou smáčivost povrchu kontaktní čočky a tím vytváří jemnou vrstvu, která pomáhá hladkému pohybu víčka po čočce. Tento vysoký komfort zvlhčení ocení zejména nositelé, u kterých se projevují pocity suchého oka.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL mají ultra jemný povrch s lepší smáčivostí a dokonale odolným povrchem proti usazeninám. Jejich lehké namodralé zbarvení umožňuje snadnější manipulaci.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL jsou určeny pro celodenní používání a na noc se kontaktní čočky ukládají do pouzdra s určeným roztokem na daný typ kontaktních čoček.

Hanel Optik
Masarykovo nám. 59, Chrudim
info linka: 608 554 171
e-mail: info@kontaktnicocka.cz
Kontaktní Čočka pro vaše očka.
Specialista nejen na vaše čočky.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.